HOME  I  NAŠE SLUŽBY  I  KONTAKT  I  FACEBOOK  I

Vaše fotky, naše záležitost
Fotogalerie RYCHLÝ FOTKY na facebooku  Staň se Fanouškem Photo STORE
 

Reference

Náš tým fotografů má již za sebou nespočet nafocených akcí ... 4x4 Snow Road Show 18.2.2012, Svatební veletrh Nisa, Vodní bitva Forum, Prague Fashion Week, Šlehačková bitva Evropy 2, Junior Gymnastky, Valdštejnské slavnosti Frýdlant v Čechách, Školní fotografie, školky, Fashion show TUL Liberec, Night of Warriors, Zombiewalk 2012 Liberec, Benátská noc 20, STREET PARTY Liberec, A-STYL LIBEREC - STROJ ČASU, Takt show - Setkání civilizací, Erotický ples, Maturitní Plesy (Liberec, Jablonec nad Nisou, Frýdlant) a další...
 

Maturitní Plesy

Tato událost je pro každého z vás důležitou událostí v životě, na kterou rádi zavzpomínáte.
A je na nás, aby jste obdrželi kvalitní fotografie, které s vámi poputují životem.
Fotografujeme profesionální technikou vždy v týmu minimálně 2 fotografů, takže už vám nic z plesu neunikne.
Obdržíte od nás CD s 600 až 1.500 fotografiemi a dále budou vaše fotografie z plesu vystaveny na našich stránkách www.rychly-fotky.cz, kde si je můžete prohlížet, sdílet, či stahovat do svého PC

Obsahem celovečerního focení je: nástup, šerpování, přípitek, společná fotografie, + dění okolo jako osobní fotografie s přáteli, spolužáky, rodiči a podobně.
Cena: 180,- Kč / 1 student
 

Maturitní Tablo - Focení studentů

Máme k dispozici mobilní techniku, takže lze fotografovat například přímo u Vás ve třídě, tělocvičně, také v jiných domluvených interiérech, jako bary, sauna, zábavná centra a podobně. Taktéž fotografujeme v exteriérech za pomocí mobilní techniky s bateriovým generátorem. A v neposlední řadě v plně vybaveném ateliéru.

Vše je jen na vás... a čím bláznivější nápad, tím lepší výsledek, kterým zaujmete.

Cena: 150,- Kč / 1 student
 

Módní přehlídky

Pořádáte módní přehlídku, či jinak obdobnou prezentaci s modelkami? Náš tým fotografů Vám tuto atraktivní akci zvěční pro vaši prezentaci.
Cestujeme po celé republice i do zahraničí.
Cena kolekce fotografií je na dohodě. Informujte se u nás pro více informací.

 

Sportovní aktivity

Gymnastika, cyklo, lyžování, sportovní tanec, automobilové závody, atletika, .... a další sportovní akce, kde vám v týmu dvou a více fotografů zajistíme fotoreportáže nejen z dráhy, ale i ze zákulisí depa, příprav, rautů a dalších míst kam se běžný divák nedostane.
Cena kolekce fotografií je na dohodě. Informujte se u nás pro více informací.
 

Zábavné akce, večírky - diskotéky, rauty, ...

Fotografujeme akce jako například Valdštejnské slavnosti, různé sešlosti, akce pořádané jak v interiérech, tak ve venkovních prostorách.
Cena kolekce fotografií je na dohodě. Informujte se u nás pro více informací.

Chcete nafotit i vaši akci ? ... obraťte se na náš TÝM !

 

© 2011 - Rychlý Fotky.cz / Veškeré zveřejněné fotografie podléhají autorskému zákonu 121/2000 Sb. zákonů ČR. - www.photo-store.eu / www.funke.cz / Reklamní poutače - stojany / Reklamní agentura / eshop.az-reklama.cz